theme wordpress
تکنولوژی

تلفن تاشو Motorola Razr کاری را انجام می دهد که Galaxy Fold نمی تواند آن را صاف کند

موتورولا:  یک صفحه نمایش تاشو 6.2 اینچی را که می توانید بچرخوانید، نشان می دهد و یک طراحی لولا ابتکاری
همانطور که برای اولین بار موتورولا Razr را به نصف می کشم ، شگفت انگیزترین چیز اتفاق می افتد: به آرامی از بالا به پایین بسته می شود ، یک طرف در بالای صفحه صاف قرار می گیرد ، بدون این که فاصله قابل توجهی بین دو نیمه صفحه مشاهده شود. با این عمل ساده ، موتورولا یکی از بزرگترین معیارهای طراحی را حل کرد که Galaxy Fold و سایر تلفن های قابل تاشو هنوز مشخص نیست. در طول روز پاییز واضح که در دفتر مرکزی شیکاگو در موتورولا گذراندم ، مشخص می شود که Razr – با صفحه نمایش 6.2 اینچی قابل تاشو ، دوربین دو برابر 16 مگاپیکسلی و برچسب قیمت 1500 دلار – بهترین طراحی ، بیشتر تلفن تاشو کاملاً فکر شده تا به امروز.

 

اگرGalaxy Fold  2،000 دلاری تلفن تاشو برای پذیرندگان اولیه است که می خواهند ثروت و پختگی خود را نشان دهند ، موتورولا Razr می تواند یک گوشی تاشو باشد که برای بقیه ما مناسب باشد – یا حداقل برای آنهایی که راحت با خرج کردن 1500 دلار از طریق تلفن. (برای مرجع ، آیفون 11 پرو 512 گیگابایتی 512 گیگابایتی تقریباً همان قیمت را دارد. این مبلغ به حدود 1،170 پوند یا 2200 دلار تبدیل می شود.)

موتورولا در تنظیم ایجاد تلفن قابل تاشو که اندازه صفحه نمایش را دو برابر می کند ، در حالی که بدنه مناسبی دارد تا به راحتی در جیب قرار گیرد ، به طرز موثری به روز کرده است. این Razr جدید گسترده تر ، سنگین تر و کاملاً مجهز به ویژگی های متناسب با سال 2019 است. و این موفقیت را دارد که دلبستگی عاطفی هرشخصی  را به طرح های طلیقه ای از YORY جلب کند.

علاوه بر این ، همانطور که ویرایشگر CNET راجر چنگ می گوید ، Razr تاشو این امکان را به موتورولا می دهد که بازگردد خود را به روشی لرزان انجام دهد که نادیده گرفتن آن غیرممکن است.

موتورولا Razr در زمان بسیار مهمی قرار می گیرد که تلفن های قابل جابجایی در چهارراهی بین اعتیاد به مواد مخدره و واقعیت قرار دارند. یک سال پیش ، تلفن های قابل تاشو به عنوان انقلاب بعدی در طراحی تلفن همراه بود و رویای ساخت یک دستگاه صفحه نمایش بزرگ را قابل حمل تر می کرد. اما برطرف شدن مشکلات صفحه نمایش و تأخیرهای گسترده از بزرگترین پخش کننده سامسونگ ، آینده تلفن های قابل تاشو را به شک و تردید قرار داده است. ورود دیرهنگام هواوی Mate X نیز کمکی نکرد. اکنون نوبت موتورولا است که باید در کانون توجه قرار گیرد. در صورت موفقیت ، نام تجاری مبارز – که اکنون برای اولین بار در سالها سود آور است – می تواند به تلفن های تاشو امید تازه دهد.

باید Motorola Razr را از بالا به پایین کاملاً تست کنم و از نزدیک به هرگونه آسیب دیدن صفحه پلاستیکی OLED (معروف به P-OLED) آسیب دیده ، عمر باتری آن در دنیای واقعی ، کیفیت دوربین و هر چیز دیگری را مشاهده کنید. اما تا کنون من آنچه را که می بینم ، دوست دارم: یک تلفن قابل حمل با پتانسیل واقعی برای امروز ، و نه فقط یک کنجکاوی برای بهبود در فردا.

 

 

این بدان معنا نیست که هر تلفن تاشو باید مدل Razr را دنبال کند یا از آن پیروی کند ، حتی اگر سامسونگ تلنگر تاشو مخصوص خود را اذیت کند. این غرب وحشی طراحی تلفن است و تفاوت هیجان انگیز و ضروری است زیرا صنعت می داند که دستگاه های قابل تاشو چگونه و حتی اگر هم تبدیل به یک چیز شوند. اگر به تلفن های قابل تاشو توجه نکرده اید ، وقت آن است که توجه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن